Meteoroloji'den Bursa açıklaması! (22 Kasım 2020 Bursa'da hava durumu nasıl?)
Meteoroloji Bursa için 22 Kasım 2020 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı. Bursa'da yeni koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı 2. günde hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 14 derece olarak ölçülüyor ve çok bulutlu bir gökyüzü şehre hakim.
BURSA , 22 Kasım 2020 Pazar, 09:09
Meteoroloji'den Bursa açıklaması! (22 Kasım 2020 Bursa'da hava durumu nasıl?)

Yeni koronavirüs tedbirleri kapsamında dün akşam saat 20.00'dan bugün saat 10.00'a kadar uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 14 derece olacak.

Sabah saatlerinden itibaren çöl bulutlu havanın şehir genelinde etkili olması beklenirken, günün geri kalan kısmında da herhangi bir yağış beklenmiyor.

Gün içerisinde yer yer güneş yüzünü göster de soğuk bir hava etkisini hissettiriyor.

YENİ HAFTA UYARISI

Meteorolojiden alınan bilgilere göre, yeni haftada hava sıcaklığı 12-15 derece bandında seyredecek.

Hafta başında (YARIN) sabah saatlerinde etkili olan yoğun sise karlı tedbirli olunması gerektiğini bildiren yetkililer, gün içerisinde ise en yüksek 15 derecelik sıcaklık bekliyor.

Salı ve çarşamba günleri 12-13 derecelere kadar çekilen hava sıcaklığı ile birlikte şehir genelinde çok bulutlu gökyüzünün görülmesi bekleniyor.

Yapılan Pazar tahminlerine göre buz kesecek bir Perşembe gecesinin ardından gün içerisinde sıcaklık parçalı bulutlu ve güneşli hava ile birlikte 14 derece olacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (22 KASIM 2020)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR