MHP, Bursa'da bayram öncesi çocukları sevindirdi
Ramazan Ayı'nın son günlerine yaklaşırken ülke olarak milli birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulduğunu ifade eden Bursa Osmangazi MHP teşkilatı, Ramazan Bayramı öncesi anlamlı bir etkinliğe imza attı.
BURSA , 12 Mayıs 2021 Çarşamba, 17:25
MHP, Bursa'da bayram öncesi çocukları sevindirdi

Bursa Osmangazi MHP teşkilatının Ramazan Bayramı mesajı:

Ramazan Ayı'nın son günlerine yaklaşırken ülke olarak milli birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz Kovid-19 sürecinden geçiyoruz.

Bu zamanlarda ülkemiz bir çok açıdan zor olan bu süreci büyük bir metanet ve bilinçle aşmaya çalışmaktadır. Virüs salgınının başladığı mart ayından itibaren gerek Sağlık Bakanlığı gerek belediyelerimiz gerekse de güvenlik güçlerimiz tarafından hiçbir vatandaşımız mağdur edilmemiştir.Hatta devletimiz dünyaya sağlık yardımında dahi bulunmuştur.

Milliyetçi Hareket Partisi Osmangazi İlçe Teşkilatı olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı bu bayramda da unutmadık.Ramazan ayında yapmış olduğumuz projelere ilave olarak hediye çeki dağıtımını tamamlamış bulunmaktayız.

Bu vesile ile Ramazan Bayramı'nızı en kalbi duygularımızla kutlar birlik ve beraberlik içinde nice güzel bayramlara ulaşmanızı temenni ederim.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR