Minik Gizem her yerde aranıyor
Adana'da öğle saatlerinde evden parka gitmek için çıkan 6 yaşındaki Gizem Akdeniz'den haber alınamıyor. 7 saattir bulunamayan Gizem'in annesi gözyaşlarına boğuldu.
GÜNDEM , 27 Nisan 2014 Pazar, 20:14
Minik Gizem her yerde aranıyor

Edinilen bilgiye göre olay merkez Seyhan ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, Hatice-Mustafa Akdeniz çiftinin 4 çocuğundan en küçüğü olan 6 yaşındaki Gizem Akdeniz sabah saat 11.00’e kadar evde durdu. Bir süre evden çıkıp sokakta oynadıktan sonra eve gelip su içti. Bu sırada Anne Akdeniz pazara gitmek için evden ayrıldı.

Gizem Akdeniz’de evden su içtikten sonra parka gitmek için ayrıldı. Saat 12.00’de evden ayrılan Gizem bir daha dönmedi. Pazardan gelen anne kızı saatlerce parktan dönmeyince şüphelenerek parka gitti. Ancak kızını bulamadı. Bunun üzerine eşini arayıp kızının kayıp olduğunu söyledi. Mustafa Akdeniz de hemen polise haber verdi.

Olay yerine gelen polis kız çocuğunun fotoğraflarını yakınlarından alıp mahallede sokak sokak kız çocuğunu aramaya başladı. Anne ise bu arada pazara gidebileceğini düşünerek pazarda aradı ama bulamadı. Camiden "üzerinde kırmızı tişört altında kot pantolon olan kız çocuğu kayıp" diye ilan verildi. Buna rağmen bir türlü bulunamadı. Polis çevredeki bütün işyerlerin güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

Bu arada ailede bir taraftan çevredeki inşaatları bile tek tek gezerek kızı aramaya başladı. Buna rağmen kız çocuğu bir türlü bulunamadı. Baba Mustafa Akdeniz, çaresizce gelecek mutlu haberi beklerken anne Hatice Akdeniz, "Kızımı saatlerdir arıyoruz ama bulamadık. Onun hayatından endişe ediyorum. Kızımı kim kaçırdıysa Allah rızası için getirsin. Kaçıranlara yalvarıyorum onu geri getirsinler" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR