'Müsaadenizle Büyükler' vizyonda!
Çocukların sokak hayvanlarını kurtarışını ve yetişkinlerle olan ilişkisini mizahi bir dille anlatan 'Müsaadenizle Büyükler' bu hafta vizyona girdi.
MAGAZİN , 28 Aralık 2018 Cuma, 22:51
'Müsaadenizle Büyükler'  vizyonda!

"Mezarcı" filmi ile uluslararası birçok ödül alan Talip Karamahmutoğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği "Müsaadenizle Büyükler"in vizyona girdi.

Yapımcılığını Avrasya Medya Prodüksiyon'dan Halit Ziya Alptekin'in üstlendiği Müsaadenizle Büyükler filminin kadrosunda Emre Altuğ, Duygu Paracıkoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Çırak, Rıza Sönmez, Eriş Akman ile çocuk yıldızlar Enes Göçmen, Efe Koçyiğit ,Alperen Efe Esmer ve uluslararası ödüllü ARP Sanatçısı Tuana Coşkun yer alıyor.

ÇAĞATAY AKMAN KONUK OYUNCU

Ünlü pop sanatçısı Çağatay Akman ile birlikte heykeltıraş Candan Arıcı, Çocuk, Kuzey Yücehan ve Oyuncu-Psikolog Serap Ağalar'ın konuk olarak rol aldığı filmin çekimleri İstanbul Zekeriyaköy'de yapıldı.

Film, sokak hayvanları ve çocuklar için farkındalık yaratmayı amaçlıyor...

FİLM HAKKINDA

Ormanda terk edilmiş köpeklere sıcak bir yuva hazırlamak için bir grup çocuk bir araya gelir.

Herkesten habersiz gizlice köpekleri beslemeye başlarlar. Çocuklar, sahipleri tarafından ormana terkedilmiş köpeklerin hayatta kalması için mücadele ederken, kötü niyetli birileri de köpekleri yok etmek için harekete geçmiştir.

Sitenin güvenlik müdürü Hakan'ın (Emre Altuğ) desteğini alan çocuklar kendilerini zorlu ve fantastik bir maceranın içinde bulurlar.

Filmin yönetmeni Talip Karamahmutoğlu.

Filmin başrollerinde Emre Altuğ, Ümit Çırak, Enes Göçmen, Alperen Efe Esmer, Efe Koçyiğit, Duygu Paracıkoğlu gibi isimler var.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR