Netflix iş ilanı verdi! İstanbul'da...
Netflix, İstanbul'da açacağı ofis için iş ilanı verdi. Şirket deneyimli bir yönetici aradığını duyurdu.
TEKNOLOJİ , 27 Ocak 2021 Çarşamba, 15:50
Netflix iş ilanı verdi! İstanbul'da...

Türkiye'de ofis açmaya hazırlanan dijital yayın platformu Netflix yönetici kadrosu için iş ilanı açtı. Netflix, iş ilanlarını paylaştığı Netflix Jobs adlı web sitesinde yeni bir ilan yayınladı ve İstanbul'daki ofisi için bir yönetici aradığını duyurdu. Netflix, söz konusu iş ilanının açıklamasında, "Netflix genişledikçe, en iyi ve en parlak yetenekleri aramaya devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Netflix, ekibine katılacak yöneticinin göreviyle ilgili olarak ise "EMEA'daki (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) genişlememizi desteklemek için deneyimli bir yönetici arıyoruz. EMEA Kurumsal Gayrimenkul, İşyeri ve Güvenlik ekibinin bir parçası olacak kişi, İstanbul'daki ofisin yönetiminde kilit bir rol oynayacak" denildi.

Şirket ayrıca, "söz konusu pozisyona başvuracak adayların benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip olması; sosyal ilişkilerde başarılı ve iyi bir ekip çalışanı olması; motivasyonu yüksek, proaktif ve küçük ya da büyük herhangi bir sorun için çözüm üretmekten korkmayan; ofisin ihtiyaçlarına karşılık verebilen program çözme becerileri yüksek kişiler olması gerekiyor açıklamasında bulundu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR