Otomobil içinde öpüşürken yakalandılar
Sivassporlu futbolcu Batuhan Karadeniz, önceki gece eşine yine ihanet ederken yakalandı. Karadeniz, hıncını da gazetecilerden çıkardı
MAGAZİN , 07 Mayıs 2015 Perşembe, 08:36
Otomobil içinde öpüşürken yakalandılar
Çalkantalı hayatı yüzünden Beşiktaş'tan kovulup Sivasspor'a transfer olan Batuhan Karadeniz, uslanmak bilmiyor. Geçtiğimiz haftalarda eşine ihanet ederken görüntülenen Karadeniz, önceki gece de yine çapkınlıktaydı. Henüz 24 yaşında olan futbolcu, esmer bir güzelle saat 20.00 civarı Baltalimanı'ndaki Angel Blue adlı balıkçıya gitti.

OTOMOBİLİN İÇİNDE ÖPÜŞTÜLER!

00.30'da balıkçıdan ayrılan Batuhan Karadeniz, Bebek'te lüks otomobilini sağa çekerek araç içinde öpüşmeye başladı. Gazetecileri fark eden Karadeniz, gaza basıp kaçtı ve Kuruçeşme'de esmer güzeli aracından indirdi. Ünlü futbolcu, ardından gazetecilere tehditler yağdırdı. "Siz kim oluyorsunuz da beni çekiyorsunuz. Sizden kurtulamayacak mıyım?" diyerek bağıran Batuhan Karadeniz, iyice çıldırdı.

'SİZİN YÜZÜNÜZDEN CEZA YİYORUM '

Her çapkınlıkta gazeteciler ile köşe kapmaca oynayan futbolcu, isyan etti. "Sizin yüzünüzden bir sürü trafik cezası geliyor. Bu yaptıklarınızın bana maliyeti 200 bin lirayı buluyor" diyerek iyice saçmalayan Karadeniz,  "İsterseniz şimdi gelin beni karılarla çekin. Buradan Reina'ya gidiyorum, orada karılar beni bekliyor!"

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR