Pazarda yer kavgası
Bursa'da, pazar yerinde tezgah açmak isteyen 2 grup arasında çıkan kavgada 6 kişi yaralandı.
BURSA , 03 Mayıs 2012 Perşembe, 15:12
Pazarda yer kavgası
Nilüfer ilçesi Barış Mahallesinde bulunan açık pazar alanında yer kavgası çıktı. Edinilen bilgiye göre, Patates, soğan satan 2 grup esnaf pazar tezgahlarını kurdukları sırada kavga çıktı. Patates, soğan çuvallarının havada uçuştuğu olayda 6 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Vatandaşların polis ve ambulans ekiplerine haber vermesiyle, olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Ambulans ekipleri, kolu kırılan ve çeşitli yerlerinde yaralanan 3 kişiyi Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesine kaldırırken, diğer 3 kişi ise Muradiye Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, diğer esnafın araya girmesiyle kavganın daha da büyümesinin engellendiği belirtildi.

Pazarcı esnafı iki grubun bir anda kavgaya tutuştuğunu söyleyerek, "Ortalık bir anda karıştı. Bir şey anlamadık. Bizler de araya girmemize rağmen 6 kişi yaralandı" dedi.

Kan gölüne dönen pazar yerine gelen zabıta ekipleri ise yaralanan şahısların pazar tezgahlarını topladı. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR