Peri masalı 12 günde sona erdi!
Yıllar sonra yeniden yolları kesişen eski aşıklar aniden evlilik kararı adı. Ancak herkesin "Birbirlerini deli gibi seviyorlar. Bu eşine az rastlanan bir aşk, sonu da evlilik oldu" diye anlattığı o "peri masalı" sadece 12 günde bitti.
MAGAZİN , 04 Şubat 2020 Salı, 10:46
Peri masalı 12 günde sona erdi!

Ünlü çift bu kısacık zamanda boşanmaya karar verdi.Geçtiğimiz yılın son aylarında Holllwood'dan sürpriz bir evlilik haberi geldi. Daha önce biri aynı kişiyle olmak üzere dört kez evlenen 52 yaşındaki Pamela Anderson ile Hollywood'un en güçlü yapımcılarından biri olan 74 yaşındaki Jon Peters ani bir kararla evlendi.

Herkes yıllar sonra yeniden birbirlerine aşık olan Anderson ve Peters'ın evliliğinin uzun ömürlü olacağını düşünürken her şey sadece 12 gün sürdü. Çift, boşanmaya karar verdiklerini açıkladı. Bu şekilde de gösteri dünyanın en kısa süreli evliliklerinin kahramanlarından biri olarak tarihe isimlerini yazdırdılar.

Pamela Anderson, daha önce biri aynı kişiyle iki kez olmak üzere 4 kez evlenmişti. Jon Peters da daha önce dört kez evlenip boşanmıştı. Sonuçta ikisinin de beşinci evliliği belki kendilerinin bile beklediğinden çok kısa sürede bitti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR