PFDK'dan Mustafa Er'e 3 maç men cezası!
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Akhisarspor maçında tribüne gönderilen Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er'e şok bir ceza verdi. PFDK'dan 1 maç ceza beklenirken genç teknik adama toplamda 3 maç men cezası çıktı.
BURSASPOR , 04 Mart 2021 Perşembe, 18:53
PFDK'dan Mustafa Er'e 3 maç men cezası!

PROSEDÖRE EK CEZA GELDİ

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er'e şok bir caza çıktı. Akhisarspor maçının hakemi Yiğit Arslan tarafından çift sarı kartla tribüne gönderilen genç teknik adamın sadece Boluspor maçında kulübedeki yerini alamayacağı beklenirken PFDK normal prosedüre ek olarak Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er'e 2 maç daha ceza verdi.

BOLU-ANKARA-ADANA MAÇLARI

PFDK'dan yapılan açıklamada, "FDT'nin 13. maddesinin uygulanması suretiyle çift sarı kart görmesi nedeniyle yer almaması gereken müsabaka dışında ayrıca 2 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 10.000.TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verilmiştir." denildi. Mustafa Er Boluspor maçının yanı sıra Ankaraspor ve Adanaspor maçlarında kulübeye giriş yapamayacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR