Recep Altepe bombayı patlatıyor...Timsah Arena'nın açılışına...
Gelecek sezonun ortasına doğru Timsah Arena'ya geçecek olan Bursaspor, açılışa dünya devi Real Madrid'i getirecek. Organizasyonu Bursa Belediyesi üstlenecek, İspanyol deviyle şimdiden söz kesilecek.
BURSA , 09 Nisan 2014 Çarşamba, 14:28
Recep Altepe bombayı patlatıyor...Timsah Arena'nın açılışına...

İnşaatı hızla süren ve gelecek sezonun ortalarına doğru kullanılmaya başlanacak olan Timsah Arena Stadı’yla ilgili Bursa Belediyesi’nin çılgın bir planı var...
 
45 bin kişilik kapasitesi ve takımın simgesi olan ‘Timsah’ görünümüyle taraftarın sabırsızlıkla beklediği stadın açılışına dünya devi Real Madrid davet edilecek. Bursaspor mayıs ayında kongreye gidecek. Ancak bu gelişmenin Yeşil-Beyazlılar’ın yönetimiyle bir alakası yok. Stadın yapımını gerçekleştiren Bursa Belediyesi, bu organizasyonda da başrol oynayacak.
 
Bursa Belediye Başkanı Recep Altepe’nin, açılışa Real Madrid’in getirilmesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağı belirtiliyor. Yazışmalar başlıyor İspanyol deviyle yazışmalar en kısa zamanda yapılacak. Gelecek sezonun planlaması da göz önünde bulundurularak stadın açılması düşünülen uygun bir zamaniçerisinde Real Madrid, Bursa’da ağırlanacak. Dünyaca ünlü yıldızların ter döktüğü Real Madrid’den olumlu yanıt alınması halinde tüm masrafların da belediye tarafından karşılanacağı ifade edildi.(fanatik)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR