Rehine ihbarına giden polis, 20 kişiyi parti yaparken yakaladı!
Malatya'da, önceden mühürlenen bir kafede 'silahla 20 kişi rehin alındı' ihbarı üzerine polisin düzenlediği operasyonda 7'si kadın, 13'ü erkek toplam 20 kişi parti yaparken yakalandı. Ekipler, 20 kişiye 'sokağa çıkma kısıtlamasına uymamak' ve 'sosyal mesafeyi ihlalinden' para cezası kesti.
GÜNDEM , 23 Şubat 2021 Salı, 08:58
Rehine ihbarına giden polis, 20 kişiyi parti yaparken yakaladı!

Malatya Milli Egemenlik Caddesi üzerinde yaşanan olayda, daha önceden mühürlendiği bilinen bir kafe için "Silahla 20 kişi rehin alındı" ihbarı yapıldı.

Bunun üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Gelen polis, kafenin kapısını çaldı ancak açan olmadı. Polisin 'kapıyı açın' ikazına rağmen kimsenin açmadığı kapı, itfaiye erleri tarafından kırılarak açıldı.

Özel Hareket ve çelik yelekli polislerin girdiği mühürlü kafede 7'si kadın, 13'ü erkek toplam 20 kişi parti yaparken yakalandı.

Polis ekipleri, yaptıkları aramada silaha rastlamadı. Ekipler, 20 kişiye 'sokağa çıkma kısıtlamasına uymamak' ve 'sosyal mesafeyi ihlalinden' para cezası kesti. Kafe tekrar mühürlenirken, 20 kişi evlerine gönderildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR