Rihanna: Bu gece iç çamaşırı giymeyeceksin kızım
Rapçi ASAP Rocky ile aşk yaşayan ünlü şarkıcı Rihanna, üstsüz pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. Instagram'da 91 milyondan fazla takipçisi bulunan Rihanna, gönderisine, "Bu gece iç çamaşırı giymeyeceksin kızım" notunu düştü
MAGAZİN , 16 Şubat 2021 Salı, 09:54
Rihanna: Bu gece iç çamaşırı giymeyeceksin kızım

Pandemi sürecine rağmen çalışmalara imza atan Barbadoslu şarkıcı Rihanna, yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi.

RIHANNA'DAN ÜSTSÜZ POZ

Geçtiğimiz aylarda iş insanı Hassan Jameel ile ilişkisini noktalayan ve ardından aradığı aşkı rapçi ASAP Rocky'de bulan Rihanna, üstsüz pozunu sosyal medya hesabından yayınladı.

Dünyaca ünlü şarkıcının "Bu gece iç çamaşırı giymeyeceksin kızım" notunu düştüğü gönderi 8 milyondan fazla beğenildi.

"KORKUNÇ BİR ŞEKİLDE ETKİLEDİ"

Karantina günlerini nasıl geçirdiğini anlatan Rihanna, kısıtlı bir hayat yaşama konusuyla nasıl baş ettiğini açıklamıştı.

Ünlü şarkıcı, tüm dünyayı hızla etkisi altına alan koronavirüsün birçok insanı korkunç bir şekilde etkilediğini ifade etmişti.

Pandeminin "Hayattaki küçük şeylerden memnuniyet duymayı hatırlattığını" belirten Rihanna, evinden çıkamadığı zamanlarda neler yaptığını da anlatmıştı.

"PANDEMİDE TELEVİZYON İZLİYORUM"

Kanepeye uzanıp, televizyon izlediğini ve bu şekilde zihnini dünyada olup, bitenlerden uzak tuttuğunu dile getiren Rihanna, yemek pişirip, bisiklete binip, yürüyüşe çıktığını sözlerine eklemişti.

Bu süreçte kendine karşı nazik olmanın önemini anladığını ifade eden şarkıcı, "Pandemi benim için sevdiğim bir yemeği ısmarlayıp, kendini şımartma akşamları ve rahatlama geceleri gibi" demişti.

32 yaşındaki Rihanna, "En çok takdir ettiğim şey sakin bir ruha sahip olmak" ifadelerini kullanmıştı.

"ŞU ANDA VAHŞİ ZAMANLARDAYIZ"

Yeni çalışması hakkında, "Kesinlikle alışılmadık bir süreç oldu" diyen şarkıcı, "Şu anda vahşi, keşfedilmemiş zamanlardayız ve hepimiz bunu anlamaya çalışıyoruz çünkü her şey tersine döndü" şeklinde konuşmuştu.

"DURUM FARKLI"

Dijitale geçiş ile ilgili de konuşan Rihanna, "Ellerimi fiziksel olarak her şeyin üzerinde tutmak istiyorum ve şimdi hepsi e-posta, resimler ve video ile gönderiliyor. Bu yüzden durum farklı" ifadelerini kullanmıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR