Ronaldo evlilik teklifi için kesenin ağzını açtı!
Juventus forması giyen Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Georgina Rodriguez'e evlilik teklifi için elmas bir yüzük aldı. Yüzüğün değerinin 615 bin sterlin (Yaklaşık 5,9 milyon TL) olduğu iddia edildi.
MAGAZİN , 13 Eylül 2020 Pazar, 16:41
Ronaldo evlilik teklifi için kesenin ağzını açtı!

Juventus forması giyen Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Georgina Rodriguez'e elmas bir yüzük aldı.

Yıldız futbolcunun tamamı elmas işlemeli olan yüzüğe 615 bin sterlin (Yaklaşık 5,9 milyon TL) ödediği iddia edilirken, Rodriguez'in Instagram'da yüzüğün fotoğrafını paylaşan bir sayfanın gönderisine kalp emojili yorum yapması, iddiaları kuvvetlendirdi.

Futbol dünyasındaki isimlerin aldığı en pahalı yüzüklerin listesini hazırlayan bir site, Ronaldo'nun 615 bin sterlinlik yüzüğünün en pahalı yüzük olduğunu belirtti.

Hazırlanan listede Jordan Picford'ın eşine aldığı 500 bin sterlinlik yüzük ikinci sırada yer aldı.

Üçüncü sırada ise efsane İngiliz futbolcu Ashley Cole'ün, eski karısı Cheryl için aldığı 275 bin sterlinlik yüzük yer aldı.

Georgina Rodriguez'e olan sevgisini, "Tabi ki ona aşığım. Kesinlikle bir gün evli olacağız. Bu annemin de hayali" sözleriyle anlatan Ronaldo, 2016 yılından bu yana 26 yaşındaki modelle birlikte.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR