Ronaldo lüks evini satışa çıkardı
Juventus'ta forma giyen Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, Manchester'daki evini 3 milyon 250 bin sterline satışa çıkardı.
SPOR , 19 Aralık 2018 Çarşamba, 20:29
Ronaldo lüks evini satışa çıkardı

Sezon başında Real Madrid'den ayrılarak Juventus'un yolunu tutan ve transfer dönemine damga vuran dünyaca ünlü Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, Manchester United taraftarlarının "Burada evi var. Bir gün mutlaka geri dönecek" hayallerini İngiltere'deki evini satışa çıkararak yıktı.

2006 YILINDA SATIN ALMIŞTI

Cristiano Ronaldo, Manchester United'da oynadığı dönemde satın aldığı lüks evini, zararına da olsa satışa çıkardı. Lüks evi 2006 yılında 3 milyon 850 bin sterlin (26 milyon TL) ödeyerek satın alan Cristiano Ronaldo, tam 12 yıl sonra 3 milyon 250 bin sterlin (22 milyon TL) karşılığında satmaya karar verdi.

EV SATILIRSA 4 MİLYON TL ZARAR EDECEK

Cristiano Ronaldo, satış gerçekleştiği takdirde 600 bin sterlin (4 milyon TL) zarar etmiş olacak. Daha önce 2009 yılında Manchester United'dan Real Madrid'e transfer olduğu dönemde de satışa çıkardığı evin bu kez satılmasını bekleyecek.

EVİN İÇİNDE YOK YOK

İçerisinde beş yatak odası, özel sinema salonu, jakuzi, yüzme havuzu ve spor salonu buluna ev, oldukça lüks bir semtte bulunuyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR