Seda Akgül: Kaslı erkekler özel mesaj atıyor
Açıklamaları ve iddialı paylaşımlarıyla adından söz ettiren Seda Akgül, bugün katıldığı canlı yayında kaslı erkeklerin kendisine mesaj attığı anlattı.
MAGAZİN , 18 Şubat 2019 Pazartesi, 15:23
Seda Akgül: Kaslı erkekler özel mesaj atıyor

Ünlü sunucu Seda Akgül, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Özel hayatı hakkında bilinmeyenleri anlatan Akgül, kaslı erkeklerin kendisine özel mesaj attığını söyledi.

"HAYATIM BOYUNCA KİMSE TEKTAŞ TAKMADI"

Seda Akgül, canlı yayında eski ilişkilerinden ve son zamanlarda gündeme geldiği photoshoplu fotoğrafı hakkında konuştu. İşte Seda Akgül'ün açıklamalarından satır başları: "Bana hayatım boyunca kimse tektaş takmadı. Nişanlanınca nişanlım da almadı. Kendi tektaşım vardı, onu taktım. Ama soranlara küçük düşmesin diye 'nişanlım aldı' dedim.

"VÜCUT ÇALIŞAN ERKEKLER MESAJ ATIYOR"

O sadece kendine bir alyans aldı. Bu durumdan hiç de rahatsız olmadı. Kendin alabilecek olsan bile bir erkeğin sana hediye etmesi çok hoş bir şey. Bana hiç yüzük takılmamışken 'evet dedim. Eser'in (Yenenler) aldığı yüzük kadar tektaş da takılsa kabul ederim. Önemli olan beni sevmesi. Bana sosyal medyadan vücut çalışıp, fotoğraf gönderip 'kahve içelim mi?' diyen yüzlerce erkek var.

"PAYLAŞTIĞIM FOTOĞRAFTA PHOTOSHOP VAR"

Arkadaşımla yıllar sonra kavuşmuşuz. O fotoğrafların ikisinde de photoshop var. Espri olsun diye yaptık. Bir tanesini Kim Kardashian gibi yaptık. Popo büyüttük, göğüsleri büyüttük ve beli incelttik. Onu ben paylaştım, arkadaşım da o fotoğrafın tam tersini yaptı. Bel kısmını büyülttü, belim simit gibi oldu. Aramızda eğlenmek için böyle bir şey yaptık."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR