Selahattin Baki'den Galatasaray'a: Hodri meydan!
Süper Lig'de Denizlispor'u 1-0 mağlup eden Fenerbahçe'de yöneticiler Selahattin Baki ve Metin Sipahioğlu açıklamalarda bulundu.
SPOR , 05 Nisan 2021 Pazartesi, 22:54
Selahattin Baki'den Galatasaray'a: Hodri meydan!

Süper Lig'de Denizlispor'u 1-0 mağlup eden Fenerbahçe'de yönetici Selahattin Baki açıklamalarda bulundu.

"Takımımızı ve Emre Belözoğlu'nu tebrik ediyorum. Şampiyonluk ateşini yakmamız gereken bir maç olduğunu biliyorduk. İlk yarı iyi bir futbol ortaya koyamadık. İkinci yarı biraz daha mücadeleci ve isteyen bir Fenerbahçe olarak sahaya çıktı."

"Daha önce hepimizin yaşı aklı, hafızası yetiyor. Nice puan farklı kapandı. Gerek lehimize, gerek aleyhimize. Fenerbahçe bugün önemli bir psikolojik dönemeci döndü. Bu da doğal olarak rakiplerimizi rahatsız edecektir."

"Hodri meydan, çıkın konuşalım"

"Galatasay Lisesi olayıyla ilgili, aklın yolu bir. Galatasaray Kulübü'ne dedik, istediğiniz platformda tartışalım dedik. 4 gün geçti aradan hala bir cevap yok. Ben buradan tekrar söylüyorum, hodri meydan. Çıkın konuşalım."

"Ben inanıyorum. Bu çocuklar bu şampiyonluğu istiyor. Yeni sayfamızda inancımız sonsuz."

Metin Sipahioğlu: "Acele edilmesi yönünde bir baskımız yok"

Fenerbahçe Yöneticisi Metin Sipahioğlu ise şampiyonluk sayısıyla ilgili olarak, "Bizim federasyondan tek beklentimiz adil bir karar verilmesi. Acele edilmesi yönünde bir baskımız yok. Adil bir kararın enine boyuna incelenmesi, kulüp olarak tek beklentimiz bu. Federasyonun sitesinde bile ilk Türkiye şampiyonun kim olduğu yazılı. Aksi bir durum düşünmek istemiyoruz." dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR