Selena Gomez Instagram'da kola şişesiyle rekor kırdı!
Instagram'da en çok takipçisi bulunan isim olan Selena Gomez, rekor üstüne rekor kırıyor. Ünlü şarkıcının kola şişesiyle verdiği pozu tam 4 milyon 'beğeni', 1 milyon da 'yorum' aldı.
MAGAZİN , 14 Temmuz 2016 Perşembe, 07:42
Selena Gomez Instagram'da kola şişesiyle rekor kırdı!
ABD'li şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez, Instagram dünyasının tartışmasız kraliçesi olduğunu ispatladı. 89.2 milyon takipçiyle Instagram'ın en çok takip edilen ismi olan Gomez, kola şişesiyle verdiği fotoğrafıyla Instagram tarihinin en çok beğeni alan post'una imza atmış oldu.

\\\"\\\"

4 milyon beğeninin yanında 1 milyon da yorum alan fotoğraf Instagram'da rekor kırdı. Selena Gomez, 89.2 milyon takipçiyle Kim Kardashian (76.7 milyon) ve eski sevgilisi Justin Bieber (74.6 milyon) gibi isimleri geride bırakıyor. Gomez'in en yakın arkadaşıTaylor Swift'in de 85.1 milyon takipçisi var.

Instagram tarihinde en çok beğeni alan fotoğraf rekoru, ilginç bir şekilde yine SelenaGomez'le ilgiliydi. Gomez ve Justin Bieber'ın aşk yaşadıkları dönemde çekilmiş ve Bieber tarafından paylaşılmış bu fotoğraf 3.7 milyon 'like' almıştı.

\\\"\\\"

3'ÜNCÜ SIRA KARDASHİAN'IN 

Instagram'ın en çok beğeni alan üçüncü fotoğrafı ise Kardashian familyasının en küçük elemanı Kendall Jenner'a ait. Kendall da bu fotoğrafla 3 milyonun üzerinde beğeni aldı.

\\\"\\\"

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR