Selin Ciğerci çok konuşulan o fotoğrafını paylaştı! "Beni böyle şeylerle vuramazsınız"
Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, yıllar önce çekilen bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.
MAGAZİN , 11 Mayıs 2020 Pazartesi, 10:39
Selin Ciğerci çok konuşulan o fotoğrafını paylaştı! "Beni böyle şeylerle vuramazsınız"

Instagram'da 2,5 milyon takipçisi olan Selin Ciğerci, yıllar önce çekilen bir fotoğrafının sosyal medyada sık sık paylaşılmasının ardından kendi hesabından bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz aylarda futbolcu Gökhan Çıra ile evlenen ve mutlu bir yuva kuran Selin Ciğerci, yıllar önce Taksim'de çekilen bir kareyi yayınladı.

Ciğerci paylaşımına, "Herkes birbirine atmasına, bana atmanıza gerek yok. 'Gördün mü?' diye. Ailemden uzak olduğum, Taksim'de yaşadığım günler. En büyük sınavım olan yıllar. Doğru ama beni böyle şeylerle vuramazsınız. Ben her halimle gurur duyuyorum. Bakın kendim de paylaştım" notunu düştü.

Geçtiğimiz aylarda Armağan Çağlayan'ın Youtube kanalına konuk olan Ciğerci, çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

Ciğerci, babasının kendini "Senden bir şey olmaz diyerek evden kovduğunu" söylemiş ve o süreçten şöyle bahsetmişti:

"O dönem aynada kendim görüntümle kavga ediyordum, zor şeyler yaşıyordum. Sonrasında babam beni 'evin bereketini kaçırıyorsun' deyip evden kovdu. Bende Taksim Harbiye'de yine cinsiyet değiştirmiş olan bir arkadaşımın yanına gittim bir süre orada kaldım ve onlar ne iş yapıyorsa ben de yaptım. Tam 5 yıl ailemi görmedim. Tabi psikolojim falan kalmadı o arada. Sonra kardeşim beni gelip aldı, bana ev tuttu."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR