Şenol Güneş o iddiaya son noktayı koydu
Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, kongre sonrası ilk kez konuştu. Tecrübeli çalıştırıcı Beşiktaş’tan teklif almadığını söyleyerek, ‘‘Teklif olabilir de. Bu çok doğal. İsteyen olabilir, istemeyen de gönderebilir’’ dedi.
SPOR , 18 Mayıs 2015 Pazartesi, 07:50
Şenol Güneş o iddiaya son noktayı koydu
Gaziantepspor’e karşı alınan 2-0’lık galibiyet sonrası Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, ‘‘ Sıcağın el verdiği derecede koşmaya çalıştık. Futbolcularımı tebrik ediyorum’’ dedi. Güneş şunları söyledi: “Rakip 10 kişi kaldıktan sonra işimiz kolaylaştı ve skor daha farklı olabilirdi. Bütün maçlara olduğu gibi bugün de sahaya kazanmak için çıktık. İyi oynayarak kazanmaya çalıştık. Umarım bundan sonraki maçları da kazanırız.’’

Kongre sonrası Bursaspor’daki geleceği sorulan Güneş, şu cevabı verdi: ‘‘Kongrede güzel bir ambiyans vardı. Beşiktaş'tan teklif aldığım yönündeki iddialar doğru değil. Ama teklif olabilirdi de. Bu çok doğal. İsteyen olabilir, istemeyen de gönderebilir. Benim sözleşmem bittiğinde başka bir hocayla anlaşma sağlanırsa saygı duyarım. Görüşmek için acele etmeye gerek yok. Önce bu takımın oyuncularının kalması önemli."

Güneş, üç başkannın kendisiyle devam etmek istediği yönündeki açıklamalarının hatırlatılması üzerine, “Ben zaten Bursaspor'un antrenörüyüm. Bir daha pazarlığa oturmak doğru olmaz. Mukavelem bittiği zaman oturur konuşuruz. Ben bu oyuncuların kalması gerektiğini söylüyorum. Kongre yapıldı ve yönetim yenilenerek devam ediyor. Hedefleri nedir, bunlar konuşulacak’’ değerlendirmesinde bulundu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR