Şenol Güneş'ten Bursaspor itirafı
A Milli Taktım Teknik Direktörü Şenol Güneş Bursaspor'da geçirdiği dönemle ilgili ilginç bir çıkış yaptı. Güneş, "Ben Bursa'da memnundum. Maddi sıkıntılardan oyuncular boykot etti." dedi.
BURSASPOR , 22 Kasım 2019 Cuma, 09:08
Şenol Güneş'ten Bursaspor itirafı

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, Uluslararası Futbol Ekonomi Formu'nda açıklamalarda bulundu. önemli açıklamalar yaptı. Yaptığı tespitlerle dikkat çeken Şenol Güneş kullandığı ifadelerle de gündem yarattı. Kulüplerin ekonomik durumlarının hatalı yönetimlerden kaynaklandığını dile getiren deneyimli teknik adam, "Para insanı bozar derler ya, hakikaten öyle. Para yokken biz daha keyifle oynuyorduk. Bizim takımda yapmaya çalıştığımız o. Keyifle yaparsanız zaten para gelecektir. Hayatımın en başarılı döneminde elimden parayı aldılar. Ben en çok parayı şimdi kazanıyorum. Bana paracı diyenler ülkeyi soyuyor." diye konuştu.

BURSA'DA OYUNCULAR BOYKOT ETTİ

2013-14 sezonunda Bursaspor'da teknik direktörlük yapan Şenol Güneş o dönemle ilgili çarpıcı açıklamalarıyla da gündem oluşturdu. Recep Bölükbaşı'nın başkanlığı döneminde deneyimli çalıştırıcı oyuncuların idmana çıkmadığını ilk kez deklare etti. Güneş, "Ben Bursa'da memnundum. Cem Uzan zamanında İstanbulspor'da kısa bir dönemim vardı. O dönemde oyuncular hak ettiklerinden fazla paralar aldılar. Oyunculara peşinatlar verildi, ancak taksitler ödenmedi. Oyuncular da boykot etti. Ben de orada kimse yok oğlum, neyi protesto ediyorsunuz dedim. Bursa'da da oldu. Oyuncular daha sonra iyi paralara satıldı. Kulüp iyi para kazandı ancak şu anda Bursa- spor alt kümede." dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR