Sercan Yıldırım’ı nasıl oynatacağız ki?
Galatasaray Yönetimi, hücumda sadece Burak ve Umut kaldığı için, tecrübeli oyuncunun takımdan gönderilmesi halinde mecburen yedek kulübesine bir golcü takviyesi yapmak durumunda kalacak.
SPOR , 07 Ağustos 2015 Cuma, 07:26
Sercan Yıldırım’ı nasıl oynatacağız ki?
G.Saray’da taraftarının dinmeyen tepkisi hem Sercan Yıldırım’ın hem de transfer politikasının kaderini değiştirdi. Kampta istekli çalışması ve forvetteki alternatif oyuncu sıkıntısı nedeniyle kadroda tutulan Sercan’a tribünlerinin yoğun tepkisi karşısında teknik heyet zor bir karar aldı. Teknik heyetin “Bu protestoların içinde Sercan’ı nasıl oynatacağız ki” düşüncesi, tecrübeli oyuncunun başka bir kulübe gönderilmesini gündeme getirdi.

Geçen sezon Balıkesirspor’da G.Saray’a gol attıktan sonra yaptığı aşırı sevinç gösterisi nedeni ile sarı kırmızılı taraftarların tepkisini çeken tecrübeli oyuncu, Inter maçında topu her ayağına aldığında yuhalandı. 

Bu sebeple de yönetim Sercan konusunda gelecek teklifleri değerlendirme kararı aldı. Yönetim, forvet hattında Burak’ın alternatifinin yalnızca Umut Bulut’un kalması nedeni ile Sercan Yıldırım’ın gidişi halinde mecburen yedek bir santrfor oyuncusu alacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR