Serenay Sarıkaya'dan tatil pozları
Son dönemde Haldun Demirhisar ile adı aşk dedikodularına karışan ancak bu iddiaları reddeden oyuncu Serenay Sarıkaya, Göcek'teki tatilini sürdürüyor. Güzel oyuncu, leopar desenli bikinisi ile verdiği pozları sosyal medya hesabından paylaştı.
MAGAZİN , 10 Haziran 2021 Perşembe, 19:48
Serenay Sarıkaya'dan tatil pozları

Uzun süredir ekranlarda yer almaması rağmen sosyal medya paylaşımları ve özel hayatı ile magazin gündeminden düşmeyen Serenay Sarıkaya ile iş insanı Haldun Demirhisar'ın aşk yaşadığı iddia edilmişti.

28 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz aylarda iş insanı ile teknede görüntülendiğinde, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı: "Bugün hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslup ile yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsi edilen kişi arkadaşımdır. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgilisi olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan yorumları kınıyorum."

BAŞ BAŞA SOHBET ETTİLER

Yaptığı açıklamadan sonra, Sarıkaya bir kez daha Demirhisar ile beraber görüntülenmişti. Çift, iş insanının Göcek'te bulunan villasında arkadaşlarını ağırlamış; daha sonra dostlarını uğurlayarak baş başa sohbet etmişti.

Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar, sohbetin ardından evin etrafında yürüyüş yapmıştı. Sarıkaya'nın, gazeteciler ve halk tarafından görüntülenmemek için bir aydır Demirhisar'ın evinde kaldığı da iddialar arasındaydı.

"YENİ BİR ŞEY SÖYLEMEK İSTEMİYORUM"

Fotoğrafların ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra Etiler'de görüntülenen Sarıkaya, aşk haberlerinin hatırlatılması üzerine konuya açıklık getirmiş ve "Konuyla ilgili yeni bir şey söylemek istemiyorum" demişti.

"Daha önce de bu haberleri yalanlamıştım zaten" diyen oyuncu şöyle devam etmişti; "Görüntülendiğim yer benim evim. Arkadaşlarımla bir araya gelmek kadar doğal bir şey olamaz. Her seferinde çıkan aynı haberleri yalanlamak istemiyorum."

TATİL POZLARINI PAYLAŞTI

Bunların ardından Göcek'teki tatiline devam etme kararı alan güzel oyuncu, 9.1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından leoparlı bikinisiyle çektiği fotoğraflarını paylaştı.

Takipçilerinden yoğun ilgi gören kareler, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Sarıkaya'nın paylaşımları 30 dakikada 100 binden fazla beğeni aldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR