Sergen Yalçın çıldırdı!
Sivasspor teknik direktörü Sergen Yalçın, Galatasaray'a 4-1 mağlup oldukları maçın ardından zehir zemberek açıklamalar yaptı.
SPOR , 01 Mayıs 2015 Cuma, 08:36
Sergen Yalçın çıldırdı!
Türkiye Kupası yarı final ilk maçında, deplasmanda Galatasaray'a 4-1 mağlup olan Sivasspor'da teknik direktör Sergen Yalçın maçın ardından sert açıklamalar yaptı. Maçın hakemi İlker Meral'e ateş püsküren Yalçın, şu sözlerle konuştu:
 
"Maçın kırılma anlarında doğru işleri yapabilseydik oyun bize dönebilirdi. Elbette telafi etmesi zor bir skor. Bu vasıfsız yabancı oyunculara bu kadar tolerans tanınırsa saha içinde bizim çıkıp Sivas olarak kupayı alma şansımız var mı? Büyük takımlara bu kadar düdük çalınırsa Türk futbolu nasıl gelişecek? Yabancı oyuncuları transfer ederek Türk futbolu gelişmez. Anadolu kulüplerine bu kadar haksızlık yaparsan nasıl olacak bu iş? Şu çok ayıp, oyun 3-1, 4-1 olduktan sonra düdükleri bize çalmaya başladı. İlker Meral sen kimi kandırıyorsun? Ben yer miyim bunları ya? Kaç sene bu sahada top oynamışım. Seneye teknik direktörlük yaparsam bir daha bu kupaya genç takımla çıkacağım. Böyle bir şey olmaz. Burada emek veriyoruz. İki takıma final oynatmak için yapılanlara bak."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR