Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'dan tatil pozları
'Masumiyet' dizisindeki rol arkadaşı İlayda Alişan ile adı aşk dedikodularına karışan Serkay Tütüncü Bodrum'da objektiflere takıldı. İlayda Alişan ile tatilin keyfini çıkartan yakışıklı oyuncunun sevimli halleri dikkat çekti.
MAGAZİN , 16 Temmuz 2021 Cuma, 11:04
Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'dan tatil pozları

Genç oyuncular arasında yıldızı parlayan isimlerden biri olan güzel oyuncu İlayda Alişan, geçtiğimiz günlerde final yapan 'Masumiyet' dizisinin setinde tanıştığı Serkay Tütüncü'ye gönlünü kaptırmıştı.

İlişkilerini başta reddeden, daha sonra görüntüleri ortaya çıkınca aşklarını ilan eden çiftten İlayda Alişan, şimdilerde sosyal medya hesabından Serkay Tütüncü ile paylaşım yapmaktan çekinmiyor. Takipçileri tarafından birbirine çok yakıştırılan gözde çift, şimdilerde tatilin keyfini çıkarıyor.

BERABER DENİZE GİRDİLER

Sevgilisi ve arkadaşlarıyla bir mekanda görüntülenen çiftten Tütüncü, yakın arkadaşlarıyla denize girmeyi tercih ederken güzel sevgilisi Alişan ise tüm günü güneşlenerek geçirdi. Ünlü oyuncu Serkay Tütüncü'nün, arkadaşlarıyla deniz keyfi sonrası kısa pantolonla denizden çıkması ise dikkat çekti.

PEŞ PEŞE PAYLAŞIMLAR GELDİ

Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan ikilisi, keyifli hallerini sosyal medya hesapları üzerinden takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi. Öte yandan İlayda Alişan, geçtiğimiz günlerde bikinisi ile kayalıkta verdiği bir pozu Instagram sayfasında takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Alişan'ın paylaşımı, kısa süre içinde çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun ilgi görerek gündem olmuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR