Sevgilisi bu hale getirdi
İnegöl'de, erkek arkadaşı tarafından darp edildiği öne sürülen genç bir kız, yol ortasında yaralı vaziyette bulunup hastaneye kaldırıldı.
GÜNDEM , 05 Haziran 2012 Salı, 12:00
Sevgilisi bu hale getirdi
Edinilen bilgiye göre, ilçede faaliyet gösteren bir mobilya fabrikasında çalışan S.K. (21), mesai bitimi bindiği bir araçtan Süleymaniye Mahallesi İstiklal Caddesi İnegöl Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü önündeki boş arazide indi.

Bu sırada genç kızın yanına motosikletle gelen erkek arkadaşı S.Ç. (23) ve genç kız arasında tartışma çıktı. Boş arazide genç kızı tekme tokat döverek bayılttığı öne sürülen S.Ç, itfaiye ekiplerinin kendisini gördüğünü fark edince genç kızı baygın şekilde bırakarak arkadaşı E.S. (24) ile olay yerinden motosikletle uzaklaştı.
Kanlar içinde kalan ve yüzünde şişlikler meydana gelen genç kız, ambulansla İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Şahitlerin ifadesinden yola çıkan emniyet ekipleri, kısa sürede S.Ç. ile arkadaşı E.S'yi gözaltına aldı. Sorgusu tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilen S.Ç. ile E.S. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR