Şeyma Subaşı'nın kardeşi Acun'un sevgilisiyle tatilde
Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'nın son hamlesiyle herkesi şaşkına çevirdi. Altunaya, Şeyma Subaşı'nın kardeşi Kübra Açıl ile tatile çıktı. İkili, Alaçatı sokaklarında gezmeye çıktı.
MAGAZİN , 21 Temmuz 2021 Çarşamba, 13:09
Şeyma Subaşı'nın kardeşi Acun'un sevgilisiyle tatilde

Bir çocuğunun annesi Şeyma Subaşı'dan boşanan Acun Ilıcalı, uzun süredir kendisinden 30 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşıyor. Aşklarını ilan ettikten sonra sık sık görüntülenen çift, son hamlesiyle herkesi şaşkına çevirdi.

Geçtiğimiz günlerde eski eniştesi Acun Ilıcalı'yı kızının doğum gününe çağıran ve sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşan Subaşı'nın kardeşi Kübra Açıl, bu sefer de Ilıcalı'nın sevgilisiyle tatile çıktı. Açıl ve Altunkaya önceki akşam Alaçatı sokaklarında kız kıza alışveriş yaparken görüntülendi.

Şeyma Subaşı'nın ablasının Ilıcalı'nın sevgilisiyle tatile çıkmasına nasıl tepki vereceği ise merak konusu oldu.

Kübra Açıl önceki gün evinde kızının doğum gününü kutlamış ve Acun Ilıcalı'yı da davet etmişti. Eşi, Acun Ilıcalı, Melisa ve kızıyla olan fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayan Açıl'a ilk yorumlardan biri de kardeşi Şeyma Subaşı'dan gelmişti. Subaşı, Ilıcalı ve kızının olduğu fotoğrafa gülen yüzlü kalp emojisi koymuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR