Sibel Can'dan nostaljik paylaşım
Instagram'da 2.7 milyon takipçisi olan ve sık sık hayranlarıyla etkileşimde bulunan Sibel Can'ın son yaptığı paylaşım beğeni topladı. 51 yaşına basan Sibel Can doğum günü paylaşımında annesi ile nostalji pozunu sevenleriyle buluşturdu.
MAGAZİN , 02 Ağustos 2021 Pazartesi, 12:03
Sibel Can'dan nostaljik paylaşım

Sibel Can, 2006 yılında kaybettiği annesi Emine Gül'e duyduğu özlemi sevenleriyle her fırsatta paylaşıyor. 51 yaşına basan Sibel Can doğum günü paylaşımında annesi ile nostalji pozunu sevenleriyle buluşturdu. Ünlü sanatçının paylaşımı kısa süre içerisinde binlerce beğeni aldı.

"BİRLİKTE İYİLEŞELİM, İYİLEŞTİRELİM"

Sibel Can, 1 Ağustos'taki doğum günü vesilesiyle Kansersiz Yaşam Derneği yararına bir yardım kampanyası başlattı. Sanatçı, İyilik Paylaş platformu üzerinden başlattığı kampanyanın duyurusunu sosyal medya hesabından yaptı.

Üç çocuk annesi şarkıcı, paylaşımına; "Yeni yaşımın her zamankinden daha büyük bir coşkuyla gelmesini istiyorum. Bu yüzden sizlerden bugüne kadarki en içten doğum günü hediyesi için bana destek olmanızı diliyorum. İyilik yapıp birlikte iyileşelim, iyileştirelim. Biliyorum ki sizlerden gelen güzel destekler sayesinde birçok kanser hastasına umut ışığı olacağız" notunu düştü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR