Şoke eden son paylaşım: Tetiği çektim!
İzmir'in Ödemiş ilçesinde, Buse Melisa K. emekli astsubay babasının beylik tabancasını başına ateşleyerek, intihar etti. Baba Özay K.'nin, olaydan sonra polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Babaya, 'intihara sürükleme' suçlaması yöneltildiği öğrenildi. Öte yandan Twitter'dan daha önce yaptığı paylaşımlarda babasından baskı gördüğünü yazan Buse Melisa K., son tweet'inde de "Tetiği çektim" ifadesini kullandığı görüldü.
GÜNDEM , 05 Eylül 2020 Cumartesi, 12:27
Şoke eden son paylaşım: Tetiği çektim!

İzmir Ödemiş Hürriyet Mahallesi Şehit Özpolat Caddesi'ndeki intihar olayı saat 02.00 sıralarında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Buse Melisa K.(15), emekli astsubay babası Özay K.'nin beylik tabancasını başına ateşledi. Silah sesine uyananların ağır yaralı halde bulduğu Buse Melisa K., ambulansla kaldırıldığı Ödemiş Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Buse Melisa K.'nin cenazesi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Buse Melisa K.'nin intihardan önce babası Özay K. ile tartıştığı öğrenildi. Baba Özay K.'nin, olaydan sonra emniyete götürülerek, ifadesinin alındığı öğrenildi. Twitter'dan daha önce yaptığı paylaşımlarda babasından baskı gördüğünü yazan Buse Melisa K., son tweet'inde de "Tetiği çektim" ifadesini kullandı.

Buse Melisa K.'nin intihardan önce babası Özay K. ile tartıştığı öğrenildi. Baba Özay K.'nin, olaydan sonra emniyete götürülerek, ifadesinin alındığı öğrenildi.

EMEKLİ ASTSUBAY BABA, 'İNTİHARA SÜRÜKLEME' SUÇLAMASIYLA ADLİYEDE

Buse Melisa K., beylik tabancasını başına ateşleyerek intihar eden emekli astsubay baba Özay K. (49) polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

İntihar olayından önce kızıyla tartıştığı öğrenilen babaya, 'intihara sürükleme' suçlaması yöneltildiği öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR