Songül Karlı, eski eşi Metin Yüncü için Müge Anlı'ya başvuracak
Eski eşi Metin Yüncü tarafından 20 milyon TL dolandırılan Songül Karlı, Müge Anlı'ya başvurmaya karar verdi.
MAGAZİN , 30 Temmuz 2020 Perşembe, 12:08
Songül Karlı, eski eşi Metin Yüncü için Müge Anlı'ya başvuracak

Songül Karlı, sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını cevapladı. "Dişimle, tırnağımla kazandım. Adam olsa benim paramı yemez" diye isyan eden Karlı, sosyal medyada bir internet kullanıcısının "Eski eşinize açtığınız dava ne durumda, arsayı geri alabilecek misiniz?" sorusuna "Müge Anlı'da bitecek gibi görünüyor. Sülalece oturup canlı yayında anlatsınlar. Biraz daha rezil olsunlar az kaldı" dedi.

Karlı, eski eşinin daha önce iki kadını da aynı yöntemle dolandırdığını iddia etti.

YAŞADIKLARINI BÖYLE ANLATMIŞTI

"Geçen her günüme acıyorum. Yalnızlık ne kadar da güzel bir şeymiş. Bir adamın haydut hırsız olmaması... Eşine, çocuğuna başkasının parasını yedirmemesi ne kadar güzel bir şey. Eski eşlerime bakıyorum da, çok güzel yaşıyorlar. Kaç aileye baktım bakın...Vallahi... billahi... tillahi... bende bir ekmeği yoktur. 5 sene evli kaldık, 3 senesi eve almadım. Bende bir ekmeği yoktur...15 kez kapıdan eşyalarını tekmeleyip attığımı biliyorum."

ASLA KARŞIMA ÇIKMASIN

"Ben 15 yaşından beri tesbih çekiyorum. Adamın tesbih çekmeme tahammülü yoktu. Metin Yüncü asla karşıma çıkmasın. 20 milyonumu ben alamazsam, Allah alacak. Ben inanıyorum... Onun bende bir lirası yok. Peki o inanıyor mu? O para ailesinden, eşinden, çocuğundan çıkmayacak?

Benim hayatımda bir şey bitince resetlerim ve biter. En köy köy gezip konser verdim, kazandım. Benim hayatımda hiç bir adama ev, araba aldırdığım olmadı...Giderken beni sıfırlayarak gitti. Benim hala evimde masam yok. Adam benim arabamı satmış, gitmiş. Evime kaç kez haciz geldi?Beni kandırdığı isim kullanarak aldığı paralar var... Bakan dedi, MİT dedi, o dedi, bu dedi... Ben bakan diye baldızının kocasıyla konuşuyormuşum meğerse..."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR