Sönmez'in amiral gemisi ödüllendi
Etstur'un bünyesinde yer alan Otelpuan.com ödülleri 9. kez sahiplerini buldu. Sönmez Holding iştiraklerinden Hotel Baia Lara üst üste ikinci kez Otelpuan Ödülü'ne layık görüldü.
EKONOMİ , 08 Mart 2017 Çarşamba, 05:00
Sönmez'in amiral gemisi ödüllendi

Her geçen gün misafirlerin yeni tatil tecrübeleri ile zenginleşen, tarafsız görüşlerin yer aldığı online platform otelpuan.com, geçtiğimiz yıl içerisinde yapılan binlerce anket sonucunda Türkiye'nin en iyi tesislerini 9'uncu kez ödüllendirdi.

Site ziyaretçilerinin oyları sonucundan Sönmez Holding bünyesinde faaliyet gösteren Baia oteller zincirinin amiral gemisi olan Baia Lara ödüle layık görüldü.

400 ODALIK KAPASİTEYE SAHİP

Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı Celal Sönmez'in yaptığı Sönmez Holding'in girişimiyle Antalya'nın Lara bölgesinde 2009 yılında açılan Baia Lara, 400 odalık kapasitesiyle müşterilerine dört dörtlük bir tatil yaşatıyor.

Yurtiçinde, yurtdışında ve internet satışı sayesinde müşteri çeşitliliği yakalamış olan Baia zincirinin en büyük oteli olan Baia Lara, otelpuan.com'un 9'uncu kez gerçekleştirdiği yarışmadan üst üste ikinci kez ödülle döndü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR