Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? (9 Mayıs 2020)
Cumartesi akşamları da ekrana gelen Survivor'da bugün 71. bölüm heyecanı yaşanıyor. Survivor erzak ödülünü kim kazandı? Sorusu yanıt bulduktan sonra şimdi gözler Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
MAGAZİN , 09 Mayıs 2020 Cumartesi, 23:19
Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? (9 Mayıs 2020)

TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor 2020'da 71. bölümününde 1. dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı mı yoksa gönüllüler takımı mı kazanacak? Soruru merakla bekleniyordu. Survivor Yasin, neden takım arkdaşı Survivor Evrim'e bağırdı? Acun Ilıcalı, Survivor Yasin'i neden oyundan çıkardı? Merak edilen soruların yanıtı bu akşam saat 20.00'de TV8'de...

Survivor 71. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Survivor 2020'de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu yine nefes kesti. Dokunulmazlığı kazanmak isteyen Ünlüler ile Gönüllülerin kıyasıya mücadelesi yine izleyicileri merak içinde bıraktı. Dokunulmazlık oyunu sırasında Evrim'e söylediği sözler sonrasında Yasin'in oyunda atılması dikkat çekiyor. Sonrasında ise Evrim'in konseyde Yasin hakkında söyledikleri ise ayrı bir merak uyandırıyor. Heyecanın dorukta olacağı Survivor yeni bölümü her akşam saat 20.00'da TV8 ekranlarında...

SURVIVOR 2020'DE ERZAK VE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da erzak ve dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. 10-8 Ünlüler takımı öne geçerek oyunu kazandılar. Konsey toplandı. Eleme adayları için isim yazılacak.

Survivor 2020'nin 71. bölüm 1. dokunulmazlık ve erzak oyunu esnasında ünlüler takımından Survivor Ersin Korkut parkurda boğulma tehlikesi atlattı. Acun Ilıcalı, oyunu durdurdu Survivor doktoru, Survivor Ersin'e hemen müdahale etti. İşte Survivor 2020'de korku dolu anlar...

SURVIVOR'DA GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI?

Erzak oyunu

1 Mayıs 2020 Survivor 63. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, erzak ödülü; domates, salatalık, karpuz, elma, kivi, soğan, kabak ve bunun gibi bir sürü meyve ve sebzeyi içeren paketi kazanmak için mücadele etti. Erzak oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

1.dokunulmazlık oyunu

2 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler, haftanın ilk dokunulmazlığını kazanmaya çalıştılar. Zorlu mücadeleden galip çıkan takım Ünlüler oldu. Ada konseyinde Gönüllüler arasında yapılan oylama sonucunda Berkan, ilk eleme adayı oldu.

2. dokunulmazlık oyunu

3 Mayıs Pazar günü ise Survivor'da Ünlüleri ile Gönüllüler, bir kez daha dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Bu sefer dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı. Ada konseyinde Ünlülerin yaptığı oylama sonucunda Mert, eleme adayı oldu.

Büyük ödül oyunu

Survivor 2020'de her hafta Pazartesi günü, Ünlüler ile Gönüllüler arasında büyük ödül mücadelesi yaşanıyor. 4 Mayıs Pazartesi günü Survivor 66. bölümde büyük ödül; jet ski ile nehir turu, harika bir villada yarışmacıların özel siparişinden oluşan akşam yemeği, seksenler partisi ve sabah kahvaltısı idi. Bu oyunu kazanarak ödülün keyfini çıkaran takım Gönüllüler oldu.

İletişim oyunu

5 Mayıs Salı günü Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyunu için karşı karşıya geldi. Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından canlı yayın hakkını kazanmak isteyen iki takım, kıran kırana mücadele verdi. Galip gelen takım ise Ünlüler oldu.

Survivor'da 67. bölümde eleme konseyinde bir kişi daha yarışmaya veda etti. Survivor 2020'de bu haftanın eleme adayları; Berkan, Yasin, Cemal Can, Yunus Emre, Aşkım ve Elif oldu. Bu altı eleme adayı arasından en az SMS oyu alan Aşkım, Survivor'a veda etti.

Anneler günü özel ödül oyunu

6 Mayıs Çarşamba günü, Ünlüler ile Gönüllüler yarışmacıları, Anneler Gününe özel olarak yapılan ödül oyununa çıktı. Kazanan takım yarışmacıların annelerine tektaş yüzük hediye edilecek. Bu ödülü kazanıp annelerine güzel bir hediye verme şansını Gönüllüler elde etti.

Survivor voleybol maçı

Survivor 2020'nin 7 Mayıs Perşembe günü ekrana gelen 69. bölümde bir iddia üzerine voleybol maçı oynandı. Acun Medya ve Survivor 2020 yarışmacıları arasında yapılan ilk maçı, Acun Ilıcalı ve İrem Kanan ekibi 3-2 kazanmıştı. Tekrarlanan voleybol maçında Evrim ve Nisa ikilisi ile Acun Ilıcalı ve İrem Kanan karşılaştı. Acun Medya, bu maçı yine aynı skorla 3-2 kazandı.

Anlat Bakalım oyunu

7 Mayıs Perşembe günü Survivor Ünlüler Gönüllüler'de Anlat Bakalım oyunu oynandı. Yarışmacıların eğlenerek yarıştıkları bu oyunda ödül ise çikolatalı puding idi. 69. Bölümde ekrana gelen Survivor Anlat Bakalım oyununu bu sefer Gönüllüler kazandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR