Survivor'da sürpriz yarışmacı!
Survivor'da Ünlüler takımı kadrosuna katılacak olan Çağatay Çatay merak edilen isimler arasında bulunuyor. Acun Ilıcalı dün akşam konseyde kadroya güçlü bir yarışmacının katılacağını açıklamıştı. İzleyiciler, Survivor Çağatay'ın kaç yaşında ve nereli olduğunu araştırmaya başladılar. İşte hakkında merak edilenler
MAGAZİN , 22 Şubat 2021 Pazartesi, 11:59
Survivor'da sürpriz yarışmacı!

Çağatay Çatay, Survivor 2021 kadrosuna dahil oluyor. Ünlüler takımı kadrosuna katılacak olan Survivor Çağatay 1993 doğumlu. İstanbul'da dünyaya gelen Çağman, Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu ve birçok spor dalı ile ilgileniyor.

ÇAĞMAN ÇATAY KİMDİR?

Survivor yeni yarışmacısı olan Çağman Çatay 1993 doğumlu. İstanbul'da dünyaya gelen Çağman, Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu. Yer akrobasisi, handbalance, breakdance yoga, movement culture, basketbol, scuba diving, serbest dalış, yüzme, street workout/calisthenics, hiit workout, windsurf, yelken, masa tenisi, atletizm, parkour&freerunning, breathe hold, kule atlama, trambolin ilgilendiği spor dalları arasında yer alıyor.

Spor eğitmenliği yapan Survivor Çağatay daha önce Yetenek Sizsiniz yarışmasında yarı finale kadar çıkmış.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR