Takındığımız dik duruşumuz devam edecek
Bursaspor Kulübü Başkan Adayı İlhan Uslu, "Genel kurul süreci başladığı andan itibaren takındığımız dik duruşu, genel kurul salonuna girdikten sonra ve seçimin ardından da sürdüreceğimizin bilinmesini temenni ediyorum" dedi.
BURSASPOR , 04 Haziran 2013 Salı, 11:12
Takındığımız dik duruşumuz devam edecek

Uslu, yaptığı açıklamada, olağanüstü kongre sürecinde Bursaspor başkan adaylığını açıkladıktan sonra her kesimden gelen olumlu tepki, görüş ve destek mesajlarının, kendisini onurlu görevi üstlenme konusunda bir kez daha teşvik ettiğini belirtti.

Yönetim kurulu listesi ile ilgili çalışmaların son aşamaya geldiğini aktaran Uslu, liste oluşturma konusunda kendilerine destek olan tüm Bursasporlulara teşekkür ederek, şu ifadeleri kullandı:

"Bursa'yı kucaklayan ve dinamik bir kadroyla Bursaspor'a hizmet için kolları sıvayan yönetim anlayışıyla genel kurul üyelerinin takdirini kazanacağımızı umuyorum. Ancak bu süreçte ortaya atılan liste birleşmeleri gibi iddiaları, ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım dikkate almıyoruz. Genel kurul süreci başladığı andan itibaren takındığımız dik duruşu, genel kurul salonuna girdikten sonra ve seçimin ardından da sürdüreceğimizin bilinmesini temenni ediyorum. Başkan adaylığını açıklayan Bursasporlu arkadaşlarıma da demokratik yarışta başarılar diliyorum."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR