Tatlıtuğ'un başrolde olduğu Netflix dizisinin ilk görselleri paylaşıldı
Kıvanç Tatlıtuğ ile Özge Özpirinçci'nin başrollerinde yer aldığı Netflix imzalı Bir Denizaltı Hikayesi adlı dizinin ilk görselleri paylaşıldı. Fotoğraflarda imajını yenilediği görülen ünlü oyuncuya, Özge Özpirinçci de eşlik etti.
MAGAZİN , 15 Şubat 2021 Pazartesi, 21:56
Tatlıtuğ'un başrolde olduğu Netflix dizisinin ilk görselleri paylaşıldı

Ekranlarda uzun süredir yer almayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi'nin yeni projesi Bir Denizaltı Hikayesi, yakın bir tarihte izleyiciye merhaba diyecek.

ÇEKİMLER EGE'DE BAŞLADI

Bir denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman'ın hikayesini konu alan dizinin ilk görselleri de yayınlandı. Çekimlerine Ege sahillerinde başlanılan yeni projenin görsellerinde Tatlıtuğ'un ve Özpirinççi'nin birlikte olduğu görüldü.

DİZİ GÜÇLÜ OYUNCU KADROSUNA SAHİP

Sekiz bölümden oluşacak, aksiyon macera türündeki dijital eğlence platformu Netflix imzalı dizinin yapımcılığını OGM Pictures gerçekleştiriyor. Oyuncu kadrosunda ise ikilinin yanı sıra Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğuna Tolga Karaçelik ile Umut Aral'ın oturduğu dizinin senaryosunu ise yazar Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak kaleme alıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR