Tek isteği cezaevine girmek!
Antalya'da, sevgilisinin başkasıyla evleneceğini öğrenince sinirlenen 8 yaşındaki Azercan Y, cezaevine girmek için bir bankanın kapısına cam atarak kırdı.
GÜNDEM , 28 Mart 2017 Salı, 15:10
Tek isteği cezaevine girmek!

Olay, saat 01.30'da Kepez İlçesi Ayanoğlu Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde meydana geldi. Bulvar üzerindeki bir banka şubesinin alarmının çalması üzerine şubeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler, banka şubesi giriş kapısının camının taşla kırıldığını fark etti. Banka şubesi girişinde kaldırımda oturan Azercan Yeşilçam'ın hareketlerinden şüphelenen polis, şüpheliyi gözaltına alarak sorguladı.

'CEZAEVİNE GİRİP İNSANLARDAN UZAKLAŞAYIM YETER'

Sorgusunda suçunu itiraf eden Azercan Yeşilçam'ın banka camını kırma gerekçesi ise hem polis ekiplerini hem de olay yerindeki banka personelini şaşırttı.

Sevgilisinin başka birisiyle evleneceğini öğrendiği için sinirlendiğini belirten Yeşilçam, cezaevine girerek insanlardan uzaklaşmak için banka şubesinin camlarını kırdığını söyledi. Pişman olmadığını belirten Yeşilçam, "Canım sıkıldı, bunalımdaydım. Cezaevine girip insanlardan uzaklaşayım yeter" dedi. Yeşilçam, sağlık kontrolünün ardından Kepez Polis Merkezi'ne götürüldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR