Timsah yalnız yürümeyecek
Şenol Güneş Stadyumu'nda yaklaşık 2 bin Yeşil Beyaz sevdalısı olacak. Üst düzey Bursa protokolü de takımı Trabzon'da yalnız bırakmayacak. Bursasporlu taraftarlar hem karadan hem de havadan maç için Trabzon'a akın edecek.
BURSASPOR , 03 Haziran 2017 Cumartesi, 07:36
Timsah yalnız yürümeyecek

Bursasporlu futbolcular Trabzon'daki kader maçında taraftar desteğini arkasına alacak

MİSAFİR TRİBÜNÜ DOLACAK

Bursasporlu futbolcular bugün tarihinin en önemli maçlarından biri için sahaya çıkarken, tribünde de yalnız kalmayacak. Yeşil Beyazlıların Süper Lig'deki kaderini belirleyecek Trabzonspor maçında cefakar taraftarı da Şenol Güneş Stadyumu'ndaki yerini alacak. Günler öncesinden zorlu deplasmanın organizasyonuna başlayan Bursaspor sevdalıları hem havayolu hem de karayoluyla Trabzon'a adeta akın edecek. Binden fazla biletin satıldığı öğrenilirken maç saatine kadar Bursaspor için ayrılan 2 bin 40 koltukluk tribünün dolması bekleniyor.

ALA VE KÜÇÜK DE GELECEK

Maç için sadece taraftarlar değil, Bursa kent dinamikleri de harekete geçti. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) organizasyonuyla işadamlarından oluşan bir heyet özel uçakla Trabzon'a gidecek. Siyasiler de karşılaşmada Bursaspor'u yalnız bırakmayacak. İçişleri eski Bakanı AK Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala ile Bursa Valisi İzzettin Küçük tarihi maçta protokol tribünündeki yerlerini alacak. Bazı işadamlarının da özel uçaklarıyla Trabzon'a gidecekleri bilgisi paylaşıldı. VIP ve protokol tribünü için Bursaspor kulübü ek kontenjan talebinde bulundu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR