Umut Nayir: Samet Hoca işini bilir!
Diafra Sakho'nun sakatlığı sonrası ilk 11'de oynayan Umut Nayir, Bursa Hakimiyet'e açıklamalarda bulundu. Takımdaki rotasyona değinen genç futbolcu, "Samet hocam elindeki kadroyu iyi bilen ve bunu iyi kullanabilen bir insan. Bu tarz değişiklikleri sezon içinde hep yaşayacağız" dedi.
BURSASPOR , 17 Aralık 2018 Pazartesi, 08:24
Umut Nayir: Samet Hoca işini bilir!

SEZON İÇİNDE BUNLAR YAŞANACAK

Bursaspor'a kiralık olarak sezon başında Beşiktaş'tan gelen Umut Nayir, ilk periyotta düzenli oynayamasa da Diafra Sakho'nun sakatlığı sonrası ilk 11'de kendine yer buldu. Akhisarspor maçında attığı gollerle adından söz ettiren genç futbolcu, Aybaba'nın Göztepe karşısında yaptığı geniş rotasyona değindi. Bu durumun normal olduğunu belirten Umut Nayir, "Takım içinde her hafta farklı isimler forma giyebiliyor. Samet hocam elindeki kadroyu iyi bilen ve bunu iyi kullanabilen bir insan. Bazen genç arkadaşlarımız forma giyiyor, bazen tecrübeliler sahaya çıkıyor. Sezon içinde olabilecek bir durum bu. Bazen ben sahaya çıkıyorum bazen de başka bir arkadaşım forma giyiyor" dedi.

DEMEK Kİ GÜZEL ANILAR BIRAKMIŞIZ

Eski takımı Göztepe'ye karşı oynamanın kendisini heyecanlandırdığını belirten Umut Nayir maç öncesi ve sonrasında yaşadıklarına da değindi. Umut, "Eski takımıma karşı oynamak biraz heyecanlandırdı. Çünkü güzel anılarım vardı. Sağ olsun onlar da beni çok güzel karşıladılar. Demek ki iyi hatıralar bırakabilmişiz. Buradan Göztepe taraftarına teşekkür ediyorum. Onlarla da güzel dostluklar kurmuştuk zaten. Olması gereken bu değil mi? Ülke futbolu olarak geride kaldığımız noktalar bunlar. Emek verdiğin bir camia var. Onlar seni seviyor, sen onları seviyorsun. Böyle şeyler paylaşılabilir. Bence doğal şeyler ve inşallah bu tarz davranışlar artar." diye konuştu.

VERGİNİ'NİN AÇIKLAMALARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR