Ünlü çift evlilik yolunda ilk adımı attı...
Derya Baykal ile Ferhan Şensoy'un kızları Müjgan Ferhan Şensoy, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Cem Öğet ile nişanlandı.
MAGAZİN , 20 Mart 2018 Salı, 15:33
Ünlü çift evlilik yolunda ilk adımı attı...

Evlilik yolunda ilk adımı atan ikili, aile arasında geçekleşen törenin fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaştılar.

Heyecanını takipçileriyle paylaşan Şensoy paylaşımlarının altına şunları yazdı: Sabahtan beri dün akşamdan fotoğraflara bakıyorum, heyecanım yatışınca ne kadar güzel ve anlamlı bir gece geçirdiğimizi daha iyi anladım. Dün yanımızda olan aile ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim. Her türlü detayı düşünüp muhteşem bir hazırlık yapan annem Derya Baykal iyi ki varsın, çok teşekkür ederim.

Cem'le tanıştığımız ilk günden beri benim de "Cahit Abi"m olan Cahit Berkay çok güzel bir konuşma yaptı; "Kız almak, kız vermek, ben bu söylemleri onur kırıcı buluyorum, biz sizin mutluluğunuza şahit olmak, bunu paylaşmak için buradayız." dedi.

Tam anlamıyla öyle bir buluşma oldu. Herkese ayrı ayrı teşekkürlerim olacak ama canım Nihan sen iyi ki varsın, bana kendimi prenses gibi hissettirdin. Daha büyük bir aile olma yolunda ilk adımımızı attık, darısı seven ve isteyen herkesin başına. Veee tabi ki Cem Öget seni çok seviyorum.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR