Ünlü isimler hakaret suçlamasıyla mahkemelik oldu!
Duman grubunun solisti Kaan Tangöze'nin eski eşi Seçkin Piriler'in şikayeti üzerine, Tangöze'nin şimdiki eşi Kıvılcım Ural'a "hakaret" suçundan 3 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
MAGAZİN , 08 Eylül 2019 Pazar, 15:26
Ünlü isimler hakaret suçlamasıyla mahkemelik oldu!

Kaan Tangöze'nin eski eşi ve yeni eşi arasında ipler iyice gerildi. Seçkin Piriler, eski eşinin şimdiki eşi olan Kıvılcım Ural'ın, kendisine "Bana bak eski kaşar" dediğini iddia ederek savcılığa şikayette bulundu. Ural'a hakaret suçundan 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezasıyla dava açıldı.

"BANA ESKİ KAŞAR' DEDİ"

Seçkin Piriler savcılığa verdiği dilekçede Ural'ın kendisine, "Bana bak eski kaşar, anlayacağın dilden yazayım! Tepemin tasını attırdın. 7 yaşındaki çocuğu evden kovmak ne vicdansız k...e! Annelik bile yapacak kapasite yok mu sende pislik? O çocuğa annelik yap yoksa mumla ararsın o çocuğunu" şeklinde mesaj atarak hakarette bulunduğunu iddia etti.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Savcılığa ifade veren Kıvılcım Ural ise Piriler'in eski eşiyle evlendiği için aralarında husumet olduğunu söyleyerek kendini savundu. Ural, söz konusu mesajları atıp atmadığını hatırlamadığını söyleyerek suçlamaları kabul etmedi.

3 AYDAN 2 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ

Savcılık, "hakaret" suçunun uzlaşma kapsamında olduğunu belirterek taraflara uzlaştırmacı gönderilmesine karar verdi. Ancak taraflar uzlaşmayı kabul etmedi. Bunun üzerine savcılık, mesajların Kıvılcım Ural'ın telefonundan atıldığının sabit olduğunu belirterek Ural'a, "hakaret" suçundan 3 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

DİKKAT ÇEKEN İKİNCİ SOYAD DETAYI

İddianamede müşteki kısmında yer alan Seçkin Piriler ile şüpheli kısmında olan Kıvılcım Ural'ın ikinci soyadlarının "Tangöze" olması dikkat çekti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR