Vücut yapısı ve yürüyüşü ele verdi!
Kuveyt'ten İstanbul'a gelen Mısır uyruklu bir yolcu üzerinde 100 adet cep telefonu ile yakalandı. Risk analiz polisleri tarafından yakalanan şüpheli 100 adet telefonu nasıl getirdi? Polise yakalanınca neler yaptı?
GÜNDEM , 12 Kasım 2020 Perşembe, 12:38
Vücut yapısı ve yürüyüşü ele verdi!

Kuveyt'ten gelen Mısır uyruklu şüpheli yeleğine 70 adet, bacaklarına sarılı halde ise 30 adet kaçak cep telefonunu Türkiye'ye sokmaya çalıştı. Risk analiz polisleri ise yolcunun tavırlarından şüphelendi ve kontrol noktasına yönlendirdi. Mısır uyruklu şüphelinin vücut yapısından ve yürüyüşünden şüphelenen ekipler önce izledi, ardından durdurarak kimlik kontrolü yaptı. Üzerindeki kabarıklık fark edilince şüpheli yolcu kabinine götürüldü.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Kontrol noktasında üzerinden 100 adet cep telefonu çıkarılan şüpheli polis merkezine götürüldü. Polis merkezinde kaydedilen görüntülerde arama esnasında şüphelinin sinir krizi geçirdiği anlar da kaydedildi. Polislerin verdiği suyu içen şüphelinin kafasına vurarak dövünmeye başladığı anlar da güvenlik kamerasına yansıdı.

PİYASA DEĞERİ 600 BİN LİRA

Şüphelinin üzerinden çıkan 100 adet cep telefonunun piyasa değerinin ise 600 bin lira olduğu belirlendi. Sorguya alınan şüphelinin emniyetteki sorgusu devam ediyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR