Yattara transferi yattı
Yeşil Beyazlılar’ın Bursa'ya getirdiği, önceki akşam da görüştükten sonra 3 yıllık anlaşma sağladığını duyurduğu İbrahima Yattara ile ilgili yine pürüz çıktı.
BURSASPOR , 30 Haziran 2012 Cumartesi, 14:02
Yattara transferi yattı
Bursaspor'un menajerleriyle birlikte Bursa'ya getrdiği ve dün konakladığı otelde saatlerce yapılan görüşmenin ardından 3 yıllık renklerine bağladığını duyurduğu İbrahima Yattara transferi olumsuz sonuçlandı.

Dün Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat, Yattara ile her konuda anlaştıklarını, yetenekli futbolcunun ocak ayından sonra Türk statüsünde oynayabileceğini söylemişti. Tüm bu gelişmelerin ardından Yattara sabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçti. Ardından kulüpte menajerleriyle birlikte yeniden buluşan Yattara, Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat ile birlikte son görüşmeyi yaptı. Ancak bu görüşmeden menajerlerin istediği para nedeniyle sorun çıktığı ve transferin olumsuz sonuçlandığı öğrenildi. Sorunun menajerlerin istediği para ve sözleşmedeki maddelerden kaynaklandığı ifade edildi.


Yattara'nın gelen başka teklifleri değerlendireceği belirtildi. Yattara'ya Bursaspor dışında Mersin İdman Yurdu Kulübü'de talip olmuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR