Yeni aşka yelken açan Esra Dermancıoğlu isyan etti!
Oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun (52) kendisinden 15 yaş küçük meslektaşı Murat Balcı'yla aşk yaşadığını ortaya çıkmıştı. Bu habere bir TV programında yapılan yorumlar, Dermancıoğlu'nu sinirlendirdi.
MAGAZİN , 06 Mart 2021 Cumartesi, 14:46
Yeni aşka yelken açan Esra Dermancıoğlu isyan etti!

Oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun kendisinden 15 yaş küçük meslektaşı Murat Balcı'yla aşk yaşadığı iddia edilmişti. Dermancıoğlu, bir televizyon programında sürpriz aşka ilişkin yapılan yorumlara sinirlenerek, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Instagram hesabından yaptığı videolu paylaşımla tepkisini kendine has üslubu ile dile getiren Dermancıoğlu, şu ifadeleri kullandı:

* Bir fotoğrafı alıyorlar, konuşuyorlar... Diyorlar ki 'Şimdi beni de konuşturmayın.. Adamın tarzı değil bu kadın' Adama sorarlar... Kim kimin tarzı olmak istedi de o tarz oluşmadı.

* Aslında alttan alta kadını yerden yere vuruyorlar. Yine diyor ki 'Ya ben seksüel olarak demiyorum... Onun oyunculuğu iyi'

* Yani seni kadınlıktan alıyorlar. Sen bir kadın değilsin. Çünkü neden, burnum böyle değil, dudaklarım böyle değil..

* Böyle bir kadın olmadığım için özür diliyorum hepinizden.. Demeye getiriyorlar ki 'O çok çirkin erkek çok yakışıklı...Mümkün değil'

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR