Yeşil ekran özelliği nasıl açılır?
Koronavirüsün hayatımıza girmesiyle her şey dijital hale geldi. İnsanlar online derslerinde veya toplantılarda arka planı diledikleri gibi değiştirme özgürlüğüne sahip. Artık yeşil ekran fikri, toplantılarda arka planları gizlemenin veya sosyal medyada eğlenceli videolar oluşturmanın bir yolu olarak popüler hale geldi.
TEKNOLOJİ , 26 Temmuz 2021 Pazartesi, 12:23
Yeşil ekran özelliği nasıl açılır?

TikTok bu fikri aldı ve efektleriyle birleştirdi. Ortaya daha eğlenceli videolar ve içerikler çıktı. Yeşil ekran efekti, bir videoyu renklendirmenin ve ilginç bir görsel sağlamanın harika bir yolu.

Özelliği TikTok'ta kullanmanın yolu ise şu şekilde: Yeni bir video oluşturmak için ekranın alt ortasındaki + simgesine dokunun. Sol alt köşedeki "Efektler"e tıklayın. Menüden "Yeşil Ekran"ı seçin. Yapmanız gerekenler bundan ibaret.

Burada açılan pencereden tüm Tiktok Yeşil Ekran efektlerine göz atıp videonuzla yapmak istediğiniz şeye hangisinin en uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Kullanılan en yaygın efektler genelde en basit olanlardan tercih ediliyor.

Ancak hayal gücünüzün gittiği yere kadar seçeneğiniz mevcut. Deneyebileceğiniz, oldukça yaratıcı olan bir çok efekt var. Bu efektlere eğer varsa evcil hayvanlarınızı bile dahil edebilirsiniz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR