Youtube'da ünlü olayım derken öldü
ABD'de 22 yaşındaki genç, Youtube'da ünlü olmak uğruna 140 metre yükseklikten yere çakıldı.
DÜNYA , 26 Mart 2013 Salı, 12:55
Youtube'da ünlü olayım derken öldü

ABD'de 22 yaşındaki Utah'lı Kyle Lee Stocking, sosyal paylaşım sitesi Youtube'da ünlü olmak uğruna, Corona Bölgesi'ndeki kanyondan halatla sallanarak aşağıya atlarken, 140 metre yükseklikten yere çakılıp hayatını kaybetti.

POLİS FAALİYETE GEÇMİŞTİ AMA...

Sosyal paylaşım sitesi Youtube'da daha önce yayınlanan "Dünyanın en büyük halatla sallanma" adlı videosu, 17 milyondan fazla tıklama almıştı. Son yıllarda oldukça popülerleşen bu aktivite hakkında Utah polisi, online halat ve kemer satan dolandırıcıları durdurmak için faaliyete geçmişti. Gerçekleştirilen aktivite herhangi bir ücrete tabi olmamasına rağmen, devlet bu aktiviteyi gerçekleştirenlerin yaşayacağı kazalarda sorumluluk üstlenmeyeceğini ifade etmişti.

140 METREDEN YERE ÇAKILDI

22 yaşındaki Utah'lı Kyle Lee Stocking de, sosyal paylaşım sitesi Youtube'da ünlü olmak uğruna, Corona Bölgesi'ndeki kanyondan halatla sallanarak aşağıya atlarken, 140 metre yükseklikten yere çakılıp hayatını kaybetti. Yetkililerin açıklamasına göre, halat uzunluğunu yanlış hesaplayan Stocking, 5 arkadaşının arasında olay mahallinde öldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR