Ziynet Sali, 'Hayatımı sekreter olmak değiştirdi' deyip açıkladı
Ünlü şarkıcı Ziynet Sali, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programına konuk oldu. Yakın arkadaşı Çağlayan'ın sorularını yanıtlayan Sali, hayatının dönüm noktasını açıkladı.
MAGAZİN , 02 Nisan 2021 Cuma, 14:18
Ziynet Sali, 'Hayatımı sekreter olmak değiştirdi' deyip açıkladı

2019 yılında gitarist sevgilisi Erkan Erzurumlu nikah masasına oturan Ziynet Sali, Armağan Çağlayan'ın 196Sekiz adını taşıyan YouTube kanalına konuk oldu.

Pandemi dönemini evde geçirdiğini söyleyen şarkıcı, kendisinden 10 yaş küçük eşi Emrah Erzurumlu ile bu süreçte müzik çalışmaları yaptığını söyledi.

"MÜZİK ŞİRKETİNE SEKRETER OLARAK GİRDİM"

Üniversitede müzik öğretmenliği eğitimi aldığını belirten Sali, hayatının dönüm noktasını şöyle anlattı:

"99 depreminde mezun olduğumda öğretmen olarak tayinimin çıkmaması hayatımın dönem noktasının başlangıcıydı. Annem babam Kıbrıs'a dön dedi ama dönmedim. O yıl bir yerde sahne alırken, bugün hala 20 yıldır birlikte çalıştığım müzik prodüktörümle tanıştım.

Ardından bir müzik şirketinde sekreter olarak işe başladım, telefonlara bakıyordum. O şirkete sekreter olarak girmem hayatımı değiştirdi. Sonra da Ciguli'nin basın danışmanlığını yaptım."

Sekreter olarak başladığı şirkette müzikle iç içe olduğunu dile getiren Sali, "Şirket kapandıktan sonra kendi müzik yolculuğuma başladım" dedi.

"ONA BENZEMEMEK İÇİN UĞRAŞIYORUM"

Jennifer Lopez'e benzerliğiyle sık sık gündeme gelen Sali, dünyaca ünlü yıldızı beğendiğini ancak ona benzememek için kıyafetleri titizlikle seçtiğini söyledi. Sali, "Jennifer Lopez'e benzememek için uğraşıyorum" açıklamasıyla dikkat çekti.

Ancak Ziynet Sali, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından paylaştığı video ile bir kez daha Jennifer Lopez'e benzerliğiyle gündem olmuştu.

Bazı takipçileri şarkıcının bu halini beğenirken, bazı takipçileri de olumsuz yorumda bulunmuştu.

İşte yapılan yorumlardan bazıları:

* Yerli Jennifer Lopez... As bayrakları as!

* Keşke bu kadar zorlamasaymış. Biz Ziynet Sali'yi kendi olduğu için seviyoruz.

* Kardeş olsalar bu kadar benzemezler.

* Beğenmediği bir insana benzemeye çalışmak!

* Nasıl yaa! Bu Ziynet Sali mi? Jennifer Lopez sandım.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR